Laimas Ēdienreižu Piezīmes

W 27 Laima

Laimai oktobrī būs divi gadi un pārtiek no augu valsts produktiem. Pieraksta mamma Santa. 

Dažreiz bildēs nonāk arī tas, ko es piedāvāju ēst, bet ir jāapēd man pašai. Pārsvarā, 80% gadījumu, gan tiek ēsts piedāvātais un šobrīd apmēram pusi no ēdienreizēm Laima pati nosauc produktus vai ēdienus, ko vēlas. Ja tas nav pieejams, tad es saucu citas lietas tikmēr, kamēr viņa saka “Jā, ēdīs!”.
3.07.

1. Chia pudiņš bez chia, bet ar zaļajiem griķiem, magoņu un sezama sēklām, rīsu-kokosriekstu pienu un karobu. Pēdējo pati jautāja pievienot klāt. Mellenes. 2. Granātābolu sula. Nektarīns. Gvakamole. 3. Tvaicēti ķirbji un kartupeļi ar dillēm un Marigold pārslām, un mazliet buljona. Saspaidījām visu biezenī, lai garšas smuki sajaucas kopā. 4. Granātābolu sula. Mellenes. Violife siera šķēle. Sojas pupiņu dīgsti no tēta šķīvja.

4.07.
1. Mellenes. 2. Smūtijs – burkāns, banāns, ananāsa gab., lobītas kaņepju sēklas, ingvers, kokospiens. (no cafè. bilde) 3. Svaigā kūka – indijas rieksti, rabarberi, kakao. (no cafè. bilde) 4.Viens tomāts. Vārītas sarkanās lēcas.

5.07.

1. Apelsīns. Kvinoja. 2. Nicecream no saldētiem banāniem un zemenēm, vaniļas pastas, sezampiena ar karobu un citronu. (bilde) 3. Vārīti kartupeļi. Bavarian veg burgera gabaliņi. Kvinoja ar tomātiem. (bilde). 4. Sezampiens. Violife šķēlīte.

6.07.

1. Zemenes. 2. Kvinoja ar karobu. 3. 1 galete ar mazliet medu, ciemojāmies laukos. 4. Zemenes. Svaigi zaļie zirnīši.

7.07.

1. Chia pudiņš ar pašgatavotu auzu pienu. 2. Zemenes. Jāņogas no krūma. 3. Zaļie zirnīši. 4. Pica. (bilde)

8.07.

1. Nicecream no banāna un mellenēm. 2. Pašgatavots auzu piens. 3. Burkānu sula. Hosomaki ar gurķi un avokado. (ēdam ārpus mājas. bilde)

9.07.

1. Mellenes. Arbūza gab. 2. Smūtijs – auzu piens, zemenes, banāns. (no cafè) 3. Zirņu plācenīši. Krāsnī cepts puķkāposts. Sēņu mērces mērcīgā daļa. 4. Mellenes. Arbūzs. Auzu krējums. Mango sorbets. Galete.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s