Madaras Ēdienreižu Piezīmes

W 24 Madara 

Pirmdiena
Brokastis: 2 apelsīni, 1 avokado. Vēlās brokastis: mazliet auzu putra. Pusdienas: dārzeņu sautējums ar rīsiem. Vakariņas: plānās pankūkas, pildītas ar ābolu, banānu, zemesriekstu sviesta un kanēļa pildījumu. Un pa dienu uzkodās bija 3 Selga Nature auzu cepumi, 2/3 Froosh smūtijs (kokosa, ananāsu, banānu)

 Otrdiena

Brokastis: kokteilis (banāns, kokospiens un sarkano ogu sula) un vakardienas pankūkas ar zemesriekstu sviestu un ievārījumu. Pusdienas: „gandrīz omlete” no Ditas Lases pavārgrāmatas un klāt svaigs avokado, burkāns, konservētas olīvas un kukurūza. (bilde) Olīvas viņai ļoti garšo. Vakariņas: dārzeņu zupa ar pupiņām (bilde). Vēlās vakariņas: ābols, 1 rīsmaizīte ar saules puķu sēkliņām un rozīnēm

Trešdiena

Brokastis: kokteilis (banāns, salātlapas un rozā greipfrūtu sula). Pusdienas: vakardienas zupiņa. Vakariņas: rīsi ar dārzeņiem. Un šodien viņa diezgan daudz vnk izdzēra rozā greipfrūta sulu, kas man pašai tāpat vien šķiet diezgan skāba, bet Madarai garšo.

Ceturtdiena

Brokastis: maizīte, neatceros ar ko. Pusdienas: sanāca gards improvizēts lēcu virums ar kokospienu un vēl visādām sastāvdaļām. Vakariņas: socca un salāti (bilde)

Piektdiena

Brokastīs bija putra ar banānu un ievārījumu un vēlāk vēl kokteilis (banāns greipfrūtu sula). Pusdienas: rīsi ar lēcām un svaigs tomāts, gurķis un avokado. Vakariņas: vārīti kartupeļi, apceptas zaļās pākšu pupiņas un štovēti kāposti (īsteni latviskas vakariņas)

Sestdienā diemžēl neko nepierakstīju jo nebiju mājās

Svētdiena (mammas brīvdiena gatavošanā)

Brokastis: nedaudz auzu putra ar banānu. Pusdienas: vegāni pelmeņi ar dārzeņu, tofu pildījumu un tomātu mērce un rupjā maizīte. Launagā ar zemenēm pievilinājām tauriņus botāniskā dārza tauriņu un Madara apēda ļoti daudz zemenes, man liekas viena kādu puskilogramu noēda un FLAPJack auzu pārslu batoniņu. Vakariņas no Fei Fei austrumu restorāna, no kurām viņa vislabprātāk apēda vnk rīsus un vēl dažus dārzenīšus, bet pamatā tikai rīsus

 Un visam pa vidu viņa apēda vēl kādas Ricbery ogu konfektes, dzēra negovs pienu un varbūt vēl šo to, kas te nav minēts.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s