Chadyes Ēdienreižu Piezīmes

W 26 Chadye 

Chadye (divi gadi 6 mēneši) pēc neēšanas perioda jau pāris nedēļas ēd ļoti labi. Pamatā tikai vienu lielu ēdienreizi. Šonedēļ ēdienos īpašs uzsvars uz dzelzi saturošiem produktiem (zemenes, sezama un ķirbju sēklas, Indijas rieksti, auzu pārslas, spināti, aprikozes, kvinoja).

Pirmdiena

Smūtijs – banāns, zemenes, mellenes, uzbriedinātas auzu pārslas, sezama sēklas, kokosriekstu skaidiņas un aprikozes, ūdens. Izdzēra trīs pudeles apmēram divu stundu laikā un vēl rīsu galeti ar zemesriekstu sviestu apēda. Pusdienās rīsi ar zaļajiem zirnīšiem un kukurūzu. Pēcpusdienā ābols. Vakariņās take away no thai restorāna, Chadye ēda ceptus rīsus ar dārzeņiem, Indijas riekstiem, tofu un zemesriekstu mērci (rīsi un rieksti viemēr garšo, no dārzeņiem izlasa tikai savus favorītus).

Otrdiena

Dārziņa diena. Brokastīs smūtijs (banāns, avokado, uzbriedinātas auzu pārslas, aprikozes, sezama sēklas, auzu piens, šokolādes pulveris (karstais kakao)). Rīsu galete ar zemesriekstu sviestu (apēd divas). Pusdienas dārziņā (vegāniskas). Vakariņās makaroni ar mērci (mērce vienkārša – saulē kaltēti tomāti sablenderēti ar ķirbju sēklām un , jaucot mērci makaronos, pievienoju auzu pienu). Apēda arī lielāko daļu dārzeņu kotletes. Jāsaka gan , ka vakariņas tika ēstas stundas trīs ar vakara mazgāšanās pauzi, spēlēšanos utt. Padarīja savus darbus, pieskrēja pie galda un ieēda, tad atkal prom…

Trešdiena

Dārziņa diena. Smūtijs brokastīs (zemenes, auzu piens, uzbriedinātas auzu pārslas, aprikozes, pekan rieksti). Izdzēra 2 pudeles . Pusdienas dārziņā. Vakariņās rauga pankūkas (recepte te!) ar šokolādes krēmu (recepte te!). Apēda divas lielas pankūkas!

Ceturtdiena

Dārziņa diena. Brokastīs ēdam kvinojas braunīšus (mājas cepti). Ļoti gardi un gandrīz veselīgi (ja vien kāds uzskata, ka cukurs neveselīgs … es gan uzskatu, ka cukurs ir OK un vajadzīgs, tikai samērīgās devās). Pusdienas dārziņā. Vakariņās kvinoja ar zaļajiem zirnīšiem un kukurūzu, sojas bezpiedevu gurts izmantots kā krējums. Un vēlāk vel apēda 3 gabaliņus kvinojas braunīšus (bus jācep vēl, ļoti garšīgi).

Piektdiena

Visiem brīvdiena. Arī tētis mājas. Brokastīs lassi-smūtijs (zemenes, citronmelisa, bezpiedevu sojgurts, ledus, ūdens, dateļu sīrups). Pusdienas libāņu restorānā- labu labais, bet Chadye šeit vēl nebija ēdis. Viņš ēda falafel, rīsus, kartupeļus. Launagā rīsu galete ar zemesriekstu sviestu, rieksti, auzu piens. Vakariņas vēlas – zaļie zirnīši un kukurūza (jau atkal Chadyes favorīti) un kartupeļu bumbas (veikalā pirktas līdzīgas frī kartupeļiem).

SestDiena

Brokastīs kvinojas šokolādes cepumi (recepte te!) un auzu piens. Pusdienās gurķi un burgeris no pupiņām un goji ogām (veikala produkts). Launags – dzērveņu sula (kafejnīcā). Vakariņās snacks visai ģimenei – olīves, gurķi, popkorns, sojas gaļas šķiņķis, ābols.

Svētdiena

Brokastīs ēdam torti ! Jums šķiet, ka mēs baig’ daudz kūkas un tortes ēdam ? Nu, nekas : ) ja tā paskatās nedēļu sķērzgriezumā, tad, manuprāt, nemaz tik slikti nav . Labāk jau mājas cepta torte (šobrīd vienu recepti mēģinu “pieradināt”, tāpēc tik bieža kūkošanās), nekā nenosakāma daudzuma aizdomīgu vielu it kā nevainīgā veikala cepumā : ) Ok, talāk pie apēstā. Pēc tortes gabaliņa vēlāk ēda saldētas ogas – avenes un mellenes. Pusdienās spinātu lazanja. Spināti gan plāksnēs, gan starp tām (dzelzs, dzelzs!). Launagā kvinojas šokolādes cepumi (tie paši, kas vakar brokastīs). Vakariņās banāns.

Pamatēdiens (viens no)
Cepums labu labais 🙂
Pamatēdieni
Brokastis

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s