Laimas Ēdienreižu Piezīmes

W 25 Laima

Laima (gads un deviņi mēneši) jau pati kārtīgi izsaka vēlmes, par to, ko ēdīs. Šī izvērtās par jauno kartupeļu, burkānu un zemeņu nedēļu. 

19.jūnijs

1. Chia pudiņš. Mērcēta wakame. 2 karotes Oatly krējuma. 2. Zemenes. 3. Arbūza gab. 4. Vārīti kartupeļi.

20.jūnijs

1. Auzu putra ar lobītām kaņepju sēklām. Prasīja vēl sēkliņas un ēda karotēm. 2. 1/2 Banāns. 3. 1/2 rīsu galete. 1/2 burkānmaizes šķēle. 4. Zemenes. Kokosa čabiņu mafini. Veg našķi no saulgriežu ugunsrituāla kopgalda.

21.jūnijs
1. Biešu un aveņu smūtijs ar sojas pienu un lobītām kaņepju sēklām. 2. Kivi, apelsīns, persiks. Vārītas mung pupiņas (bilde). 3. Edamame pupiņas. Sushi maki rullīši ar ceptu tofu, gurķi, avokado, sezama sēkliņām. Ēdām ārpus mājas. (bilde)

22.jūnijs
1. Chia pudiņš. 2. Zemenes. 3. Tvaicēti kartupeļi. Saulespuķu sēklu mērce/krējums/ķencis ar marigold pārslām.

23.jūnijs

1. Zemenes. Valsoia melleņu sojgurts. Auzu putra ar lobītām kaņepju sēklām. Pagaršoja maizi ar bietēm. (bilde) 2. Spaghetti ar Rundāles cukini un baklažānu mērci un Marigold pārslām. 3. Arbūza gabaliņi. Zemenes. 4. Avokado (izķeksēja no salātiem). Tvaicēti kartupeļi, burkāni, puķkāposti, brokoļi (daudz un kārtīgi paēda). (bilde)

24. jūnijs

1. Zemenes. 2. Chia pudiņš. 3. Tvaicēts ķirbis. Zīda tofu (1/3 paciņas). (bilde) 4. Vārīti kartupeļi un burkāni. Griķu-pupiņu kotlete, 1 gab. Cukini mērce.(bilde)

25. jūnijs

1. Griķu-pupiņu kotlete. Burkāni. 2 karotes zīda tofu. 2. 1/2 persiks. Zemenes. Dažas karotes kokospienā vārīta auzu putra ar zemenēm, banāna gab., chia. 3. Chia pudiņš. Mellenes.

One thought on “W 25 Laima

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s