Chadyes Ēdienreižu Piezīmes

W 25 Chadye

Pirmdiena
Smūtijs (zemenes, mango, ūdenī mērcētas aprikozes, kaņepju sēklas, auzu pārslas, Indijas rieksti, ūdens) un viens digestive cepums. Pusdienās pupiņas tomātu mērcē (no veikala pakas), auzu piens, protams, un 3-5 riekstu bumbas saldajā ēdienā. Bijām pie bērnu medmāsas uz Chadyes divu ar pusi gadu kontroli un Chestera viena mēneša kontroli. Chesters aug kā nezāle : ) pa 20 dienām 2,5 cm izstiepies un 770 G svarā pieņēmies. Chadye cits stāsts. Saņemšu analīžu rezultātus un uzrakstīšu nelielu kopsavilkumu. Launagā izdzēra pudeli rīta smūtija un vēl divus digestiva cepumus apēda. Bijām veikalā iepirkties, tur obligātais gājiens – maize jau veikalā jāēd… un , kad vakariņas sagatavotas, atradu bērnu jau aizmigušu. Gara diena : )

Otrdiena

Īpaši agrais rīts, jo diena, kad jāiet uz dārziņu. Brokastīs smūtijs no avenēm, mellenēm, auzu pārslām, datelēm, sezama seklām un kļavu lapu sīrupa. Izdzēra 2 ar pusi pudeles! Pēcpusdienā bijām klīnikā nodot asins analīzes. Pirms pārdzīvojuma/ piedzīvojuma Chadye izēda kosmonautu putras paciņu no Semper un pēc, kā mierinājumu, saņēma sulu no paciņas. Vakariņās ēda pupas, kartupeļus, turku zirņus, gurķus. Labi paēda!

Trešdiena

Brokastīs pirms dārziņa bezpiedevu sojgurts ar mellenēm, kokosriekstu skaidiņām, kaņepju seklām, agaves sīrupu. Izēda visu, kas traukā! Pusdienas dārziņā. Teica, esot labi paēdis. Launags mājās- kukurūzas nūjiņas un Indijas rieksti. Vakariņas atteicās ēst. Izdzēra glāzi auzu piena.

Ceturdiena

Brokastīs šokolādes ķiršu torte ar putukrējumu – svinam brāļa viena mēneša jubileju ; ) Pusdienas dārziņā- gandrīz neko neesot ēdis, jo pirms tam svinēti Līgo svētki ( Midsommar) un ēstas zemenes un saldējums (Chadye ēdis rīsu piena saldējumu). Launagā jau atkal kukurūzu nūjiņas (izēda paku, kas bija nopirkta, tagad kādu laiku tās nepirkšu). Vakariņas paēda ļoti labi – pupiņas tomātu mērcē (veikala) un freekeh (mums ļoti garšo ! Reiz mūsu kurdu draugi to pagatavoja, tagad arī paši pērkam. Te par freekeh var palasīt).

Piektdiena
Šodien brīvdiena. Ēdam tortes pārpalikumus un dzeram smūtiju – aprikozes, banāns, Indijas rieksti, kaņepju sēklas. Pastaigas laikā uzkodas – ābols , Indijas rieksti, ķirbju sēklas. Pusdienās makaroni kokosriekstu pienā un sojas gaļas bumbiņas. Vakariņu mums nebija , jo visi ēdam našķus – popkorns , rieksti, biešu čipši, želejas končas- un skatījāmies filmas. Chadye ļoti garšo popkorns : )

SestDiena

Brokastīs jau atkal smūtijs- mellenes, avenes, zemenes un auzu piens. Pēc pusdienām nosūkāja Silvanola čupa čupsi, jo pamodās ar klepu un jau pāris dienas ir saaukstējies. Te var palasīt zinošās Ditas ciemošanos pie Silvanola, kas ražo arī vegāniskus produktus lietošanai, piemēram, saaukstēšanās gadījumā. Pusdienās rīsi ar kukurūzu un zaļajiem zirnīšiem plus gurķi un burkāni. Ļoti labi paēda – prasīja vēl un vēl. Launagā divi oreo cepumi un šokolādes auzu piens – bērns pārlaimīgs : ) vakariņās apēda ceturtdaļu avokado un izdzēra oranžo (mango) auzu pienu.

Svētdiena

Saaukstējušies nu jau visi mājas… brokastīs ēdam jaunāko produktu, kad ienācis veikalos – lupīnu gurts. Nopirku abas garšas – mango un aveņu. Šodien pagaršojām aveņu gurtu (plus pielikām riekstus un sēklas). Nu, garšīgs gurts. Bet nežēlīgi salds. Diez vai mēs to bieži pirksim. Pusdienas ēd labi – kvinoja (bezpiedevu sojgurts izmantots kā krējums) ar dārzeņu kotleti. Visu dienu dzer oranžo pienu – auzu pienu ar apelsīnu/mango garšu (jo slims bērniņš jāpažēlo īpaši : ) ) Vakariņās apēda dažas olīves, pāris kumosus ceptas sojas gaļas un turku zirņu, un dažus kartupeļus (ātrais variants – veikala).

Ērta pastaiga. Chadye sēž uz piekabināta krēsliņa (bugaboo ratiem pieejami tādi) un Chester guļ

Silvanola čupi

Oranžais piens, jaunais lupīnu gurts, dārzeņu kotletes

Pamatēdieni

Brokastis

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s