Madaras Ēdienreižu Piezīmes

W 23 Madara

Šonedēļ mums bija skumīga nedēļa, bieži vetārsta apmeklējumi un beigu beigās nācās atvadīties no sava ģimenes mīluļa. Bet neko darīt, tāda ir dzīve. Gatavošana un ēdiena fotografēšana nebija gluži mana šīsnedēļas prioritāte. Te nu ir, kas nu ir sanācis. 

Pirmdiena

Brokastis: maizīte ar zemesriekstu sviestu un ievārījumu un 1 ābols; Pusdienas: lēcu sacepums no Ditas Lases pavārgrāmatas; Launags: 1bumbieris, 1 banāns un 1 šķēle kēksiņa; Vakariņas: tas pats lēcu sacepums un ķiršu kompots no omas krājumiem (Labi, ka ir omas ar labiem krājumiem! : ) )

Otrdiena

Brokastis: maizīte ar zemesriekstu sviestu un ievārījumu, bumbieris, dateles un banāns; Otrās brokastis: rīsmaizīte un banāns; Pusdienas: vakardienas lēcu sacepums un rudzu rika ar humusu, un svaigs tomātiņš; Launags: ērkšķogu sukādes un kukurūzas sausmaizīte; Vakariņas: gruboto (grūbas, blanšēti cukini, apcepti sīpoli, konservēta kukurūza, olīveļļa, mazliet sāls)

Trešdiena

Brokastis: auzu putra ar banānu un ievārījumu; Pusdienas: rīsi ar dārzeņiem (Rīsus apēda visus un vēl papildporciju, bet ar dārzeņiem gan gāja švaki. Taisnības labad jāatdzīst, ka nebija arī īpaši garšīgi. Tur bija selerijas sakne, kas viņai ne visai iet pie sirds, sparģeļi, paprika un vēl šis tas, viss tomātu mērcē.); Launags: banāns un ērkšķogu sukādes; Vakariņas: vakardienas gruboto

Ceturtdiena

Brokastis: auzu putra ar banānu un ievārījumu un maltām linsēklām; Pusdienas: pasta ar mērci un siltie salāti (uz lielas uguns apceptas bietes un sparģeļi, kopā ar svaigiem spinātiem un sezama sēkliņām) bietes garšoja, jo tās vienmēr garšo, bet sparģeļus gan ārā izlasīja; Launags: zemenes; Vakariņas: griķi (zaļie griķi plus parastie griķi uz pusēm un kaņepju eļļa) un biešu salāti ar pupiņām un sālītu gurķīti; Un vēlās vakariņas: sojas bezpiedevu jogurts ar brokastu pārslām un omas zemeņu ievārījumu : )

Piektdiena

Brokastis: sojas bezpiedevu jogurts ar brokastu pārslām un omas zemeņu ievārījumu; Otrās brokastis: zemesriekstu sviesta maizītes, rieksti, dateles un daži kodieni no mammas ābola; Pusdienas: edamame pupiņas un rīsi ar sojas mērci; Launags: kosmonautu biezenis no tūbiņas, kaut kas ar mango, īsti neatceros. Bet mango viennozīmīgi ir viņas favorīts; Vakariņas neatceros. Laikam bija rīsi ar dārzeņiem.

Sestdiena

Brokastis: auzu putra, kā vienmēr, ar banānu; Otrās brokastis: čia sēklu pudiņš no Raw Graden (vislabāk viņai garšoja tieši ogas no augšējās kārtas, tās no ēda gan savai, gan manai porcijai); Pusdienas: taizemes saldi skābā zupa TomYum ar rīsiem; Launags: 2 persiki un kaut kāda daļa no nevegāna saldējuma; Vakariņas: pasta ar tomātu mērci un svaigs tomāts un gurķis

Svētdiena

Brokastis: maizīte ar humusu un tomātu un ogas no Raw Garden čia sēklu pudiņa; Pusdienas: dārzeņu sautējums ar lēcām un marinēts gurķītis; Launags: ķirši un vegānu pica no pica Lulu un salāti, no kuriem izlasīja gurķus un tomātus; Vakariņas: vēl mazliet no atlikušās picas un ābols

Un kā vienmēr, tam visam pa vidu dienā viņa izdzēra kādas 2 glāzes ne-govs piena, reizēm sulas vai tējas un saņēma papildus B12 un D vitamīnus un omega taukskābes.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s