Madaras Ēdienreižu Piezīmes

W 22

Pirmdiena
Auzu putra (auzas, rozīnes, samalti valrieksti, banāns, sojas piens, plūmju ievārījums). Griķi, pupiņas, kaņepju eļļa. Salāti: avokado, tomāts, bietes. Pastaigājoties nopirkām kokteili „Vasara” kurā bija kivi, zemenes un konservēti persiki, Madara izdzēra lielāko daļu. Sacepām gardas smilšu kūkas, smilšukastē. Biezzupa (brokoļi, kartupeļi, burkāns, sīpols, ķiploks, spināti, maltas ķirbju sēkliņas). Rīsmaizīte un home made popkorns ar sāli un kūpinātu papriku.

Otrdiena (tēta dzimšanas diena un mammas gandrīz brīvdiena)

Brokastīs putra „as usual”. Zemenes un ķirši no Grieķijas (starp citu garšoja jau labi, nezinu kā ar to veselīgumu, bet nevaram sagaidīt jau mūsējās) un gandrīz vegāna pica. Stāsts par picu. Āgenskalnā ir picērija, kurā bijām jau iepriekš ņēmuši veģetāro picu vnk palūdzot, lai neliek sieru, un viss bija ok. Bet, tagad laikam jauna pavāre, gribēja kā labāk, sieru nelika, kā sarunājām, bet nez kāpēc izdomāja nodarboties ar pašdarbību un uzlika kaut kādas majonēzes ķēpas. Droši vien domāja, ka izdara labi, bet mēs to konstatējām tikai atnesot mājās jau gatavo picu un bijām vīlušies. ;( Tēta pagatavotais ābolu saldais „Raw Caramel Apple Pie“ no http://www.onegreemplanet.org . Vakariņas ēdām „Fat pumpkin”un bijām ļoti apmierināti. Madara ēda kartupelīšus ar krējumveidīgu mērcīti un diezgan daudz no manas Wok nūdeļu porcijas un vēl kaut ko no godži kokteiļa. Tā nu tēta dzimšanas diena bija gandrīz kā mammas brīvdiena, jo man bija jāpagatavo tikai brokastis. : )

Trešdiena

Rudzu rika ar humusu un svaigas zemenes, un ķirši. Šķelto zirnīšu biezputra un dzeltenās pākšu pupiņas. Kokteilis: smiltsērkšķu sula, mežrozīšu un sojas pulveris, maltas ķirbju sēklas, banāni ūdens. Zemesrieksti un 1/3 no auzu batoniņa „FlapJack”. Šķelto zirnīšu biezputra ar apceptiem sīpoliem, burkāniem un sezama sēkliņām.

 Ceturtdiena

Kokteilis: spināti, banāni, maltas saules puķu sēkliņas, rīsu piens un kivi. Kartupeļu-avokado biezenis, tomāts baltās pupiņas un zaļās olīvas. Vakariņas nogulēja, jo bija ļoti piekususi skraidot pa lauku.

Piektdiena

Pamodās jau 6.00 un prasīja ēst, jo vakar bija atlūzusi bez vakariņām. Sākām ar auzu putru ar banānu, valriekstiem un plūmju ievārījumu. Otrās brokastis: bumbieris, zemesrieksti, ābolu sula un Ricberry konfektīte. „Gandrīz omlete” ar turku zirņu miltiem un pupiņūdeni no Ditas Lases pavārgrāmatas, konservēta kukurūza un svaigs gurķis. Banānu rabarberu saldējums. Rīsi ar dārzeņiem, nori lapu un sojas mērci. (jā mēs mēdzam ēst nori lapu tāpat klāt pie rīsiem, jo mums garšo : ) )

Sestdiena

Kokteilis: spināti, rabarberi, banāni, ābolu sula. Skābeņu zupa. Piparmētru saldējums un Alpro šokolādes deserts. Pasta ar tomātu mērci, olīvām un maltām ķirbju sēkliņām.

Svētdiena

Ābols, banāns, bumbieris. Auzu putra, rīsmaizīte un aveņu marmelāde. Rīsi ar dārzeņiem. Dažādas maizītes.

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s