Chadyes Ēdienreižu Piezīmes

W 18

Ļoti ātri pagāja šī nedēļa! Te – atskaite. Chadye šonedēļ bija slikts ēdājs, mammasprāt : )

Jautā, ja Tev kas intresē vairāk!

CHADYES NEDĒĻAS ĒDIENKARTE:

Puika pusdienas ēd bērnudārzā, kurā viņam tiek pasniegts vegānisks ēdiens.

Uzkodas netiek uzskaitītas. Chadye parasti ēd augļus vai riekstus. Un, protams, neviena ēdienreize un uzkoda nepaiet bez auzu piena dzeršanas (bagātināts ar kalciju un B12 vit). Auzu piens is the sh&i : )

Pirmdiena

Brokastis sausmaizīte ar vegānisku sviestu, banāns, saldētas mellenes, auzu piens. Brīvdiena- brokastis ēda kādu stundu pusotru- te ēda, te spēlējās…

Vakariņas piedāvāts tika daudz kas un dažāds, bet apēda tikai rīsus. Plikus rīsus vairumā. Nu, kā ir, tā ir…

Otrdiena

Brokastis sojas jogurts ar banānu, zemenēm, auzu pārslu granola ar valriekstiem (mājas gatavota), kaņepju sēklas. Ļoti labi paēda. Visu, kas bija uz šķīvja!

Vakariņas zaļie rīsi (recepte pie pamatēdieniem) un sojas gaļas šnicele (veikalā pirkta). Šis bija izdevies komplekts- apēda gan rīsus, gan vēl un vēl šniceli.

Trešdiena

Brokastis svaigi spiesta sula (bietes, burkāni, selerijas kāti, brokoļu kāti, ananāss); pankūkas tika piedāvātas ar zapti (atsaldetas zemenes sablenderētas ar banānu), bet zapte  nepatika… ēda pankūku ar zemesriekstu sviestu. Un sulu varētu dzert bez apstājas…

Vakariņas dārzeņu bumbiņas ar spinātiem un kurkumu (recepte pie pamatēdieniem) un sojas jogurtu tika piedāvātas, bet … neēda. Neko neko neko neapēda tajā vakarā…

Ceturtdiena 

Brokastis smūtijs- sezama sēklas, Indijas rieksti, banāns, zemenes, auzu pārslas un burkānu kūka (recepte pie kūkveidīgajiem). Izdzēra divas pudeles smūtija, bet kūku tikai pagaršoja. Pajautāja sausmaizīti ar sviestu (jau atkal… šis viņam īpašs favorīts).

Vakariņas jau atkal atteicās ēst visu, kas tika piedāvāts. Mammai nervi beigti : ) neizturēju un piedāvāju variantus, no kuriem nekad neatsakās – augļi (apēda vienu ābolu) un kaut kas auksts. Šoreiz iedevu saldētu čīskeiku uz kociņa (man tie visādām gadījumam gandrīz vienmēr saldētavā…, ielikšu recepti pie saldumiem, lai gan nav nemaz salds). To arī gandrīz visu apēda un laimīgs aizgāja gulēt.

Piektdiena 

Brokastis šokolādes smūtijs (banāns, Indijas rieksti, auzu piens, kakao dzēriens, auzu pārslas). Izdzēra divas pudeles un prasīja vēl.

Šoreiz arī Launags, jo no dārziņa izņēmām agrāk kā parasti un, priecājoties par otro dienu, kad ārā ir silti, devāmies uz kafejnīcu. Chadye izēda burciņu ar riekstiem un padzērās ābolu sulu.

Vakariņas fiksais, slinkais ēdiens (jo nav vairs uzņēmības neko gatavot) – frī kartupeļi cepeškrāsnī, sojas gaļas frikadeles (veikalā pirktas), paprika. Izēda visu, kas bija uz šķīvja. Ar ketčupu… : )

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s